Skříň voskovaná rustikální retro Hacienda 13

http://www.haciendanabytek.cz/2004-thickbox/skrin-hacienda-13.jpg View full size
  Vosk:


Ne
Ano
Ne
Ano

22 563 Kč
20 307 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1128 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1128 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 226 Kč.


Nikdy jste neobjednávali nábytek přes internet? Bez obav, u nás můžete zaplatit za nábytek teprve při odběru. Pamatujte, že Vám náleží 14-ti denní právo vrácení standardního zboží bez uvedení důvodu. Proto, když kupujete u nás, nic neriskujete.

Nabízené produkty jsou zbožím novým, prvotřídní, bez závad. Na naše produkty dáváme 24 měsíční záruku pro koncové zákazníky a 12 měsíční pro zákazníky firemní.

Borovicová skříň Hacienda
(Katalogové číslo - Hac/SZ/13)


Rozměry:


šířka: 215cm
výška: 193cm
hloubka:  61cmNábytek z kolekce Hacienda je vyráběn ze 100% masivního borovicového dřeva. Dřevo, které využíváme k produkci nábytku je mnohokráte tříděno a konečný produkt je efektem pečlivé a solidní práce našeho týmu.

Povrch nábytku z kolekce Hacienda je zušlechtěn voskem nebo olejovými volsky renomovaných výrobců. Přírodní složky používané k produkci vosků a olejových vosků jsou zárukou, že se jedná o produkty 100% ekologické a náš nábytek tak zůstává v souladu s přírodním prostředím. Rozsah dostupných barevných variant, jak v případě vosků tak olejových vosků, je velmi široký a přizpůsoben potřebám prakticky každého Klienta.

Z přírodního dřeva jsou vyráběny rámy, horní a dolní věnec, boky a poličky. Tyto části jsou vždy z pravého a pevného borovicového dřeva. Za účelem snížení váhy nábytku z kolekce Hacienda, jsou dna v zásuvkách a zadní části nábytku na neviditelných místech, vyráběny z HDF desky, následně pak zadní části nábytku na viditelných místech jsou obložena.

Na charakter kolekce Hacienda má vliv mnoho vlastností. Některé z nich jsou vyráběny ručně a pokryty vrstvou rzi panty a úchyty, výběr odpovídajícího sukového dřeva, stylové a pevné horní a dolní věnce a zapadající barevné varianty nábytku.

Standardně jsou zásuvky montovány bez kolejnic (zásuvky souvající se po dřevě). Existuje montáž kovových kolejnic. Nejčastěji zvolenou možností jsou kovové kolejnice na tzv. plný výsuv.

Místní oděrky či suky jsou nedílnou součástí kolekce Hacienda. Mimo jiné právě ony tvoří její unikátní a neopakovatelný charakter. Díky nim si může být každý klient jist, že má ve svém domu jedinený a originální nábytek. Díky využití výše uvedených částí se podařilo vytvořit efekt zestárlého nábytku a zároveň nadčasového vzhledu. Nábytek z kolekce Hacienda je orientován pro klienty s vysokými nároky, oceňující řemeslo našich výborných tesařů.


Stavba:


Uvnitř skříně v prostřední části se za dvojitými dveřmi nachází tyč na oblečení. Po levé a pravé straně se pak nachází v samostatné části 3 poličky. Počet poliček je libovolný, což umožňuje přizpůsobení skříně Vašim individuálním potřebám.


Cena 1 police malé – 357 Kč


Cena 1 police široké – 500 Kč


Cena dodatečné přihrádky - 679 Kč


Dodatečná tyč – 143 Kč


Provedení spodní části (na přání):


- kulatá noha (standardní výška nábytku)


- sokl (-5cm z uvedené výšky)


Nábytek z kolekce Hacienda lze zhotovit rovněž na zakázku.


 


 

Druhy zbarvení

Standardní barvy pro kolekci Hacienda je medový vosk. Voskování nábytku v libovolné barvě je zdarma. Ostatní barvy na výběr: surový nábytek -5% ceny, vosk – zdarma, ekolak bezbarvý/medový +20% ceny, ekolak bílý krycí +20% ceny, olejovosk +30% ceny, strukturizace + olejovosk +30% ceny. Příplatek za barvení židlí: vosk – zdarma, ekolak bezbarvý/medový +40% ceny, ekolak bílý krycí +50% ceny, olejovosk +60% ceny, strukturizace + olejovosk +70% ceny.

* Uvedený rozměr je vnější.

  • Šířka 215cm
  • Výška 193cm
  • Hloubka 61cm
drevene skrine, kolonialni skrine, borovicová skříň, Rustikální skříň, skříň Hacienda, Voskované skříně

18 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující
Pay with PayU

Koupit od výrobce

Newsletter

Blogy
Blog. Dřevěný nábytek - madeofwood.cz Blog. Nábytek z masivu - masivninabytek24.cz Blog. Encyklopedie dřeva - nabytekborovicovy.cz Blog. Dřevo technika - nabytekzmasivu24.cz Blog. Exkluzivní nábytek - voskovanynabytek.cz
kancelar@haciendanabytek.cz