Šatní skříň voskovaná rustikální retro Hacienda 01

http://www.haciendanabytek.cz/2172-thickbox/satni-skrin-hacienda-01.jpg View full size
  Vosk:
Ne
Ano
Ne
Ano

9 500 Kč
8 550 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 475 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 475 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 95 Kč.


Nikdy jste neobjednávali nábytek přes internet? Bez obav, u nás můžete zaplatit za nábytek teprve při odběru. Pamatujte, že Vám náleží 14-ti denní právo vrácení standardního zboží bez uvedení důvodu. Proto, když kupujete u nás, nic neriskujete.

Nabízené produkty jsou zbožím novým, prvotřídní, bez závad. Na naše produkty dáváme 24 měsíční záruku pro koncové zákazníky a 12 měsíční pro zákazníky firemní.

Dřevěná šatní skříň Hacienda
(Katalogové číslo - Hac/Gar/01)


 


Rozměry:
šířka: 120cm
výška: 193cm
hloubka: 66cm


 


Nábytek z kolekce Hacienda je vyráběn ze 100% masivního borovicového dřeva. Dřevo, které využíváme k produkci nábytku je mnohokráte tříděno a konečný produkt je efektem pečlivé a solidní práce našeho týmu.

Povrch nábytku z kolekce Hacienda je zušlechtěn voskem nebo olejovými volsky renomovaných výrobců. Přírodní složky používané k produkci vosků a olejových vosků jsou zárukou, že se jedná o produkty 100% ekologické a náš nábytek tak zůstává v souladu s přírodním prostředím. Rozsah dostupných barevných variant, jak v případě vosků tak olejových vosků, je velmi široký a přizpůsoben potřebám prakticky každého Klienta.

Z přírodního dřeva jsou vyráběny rámy, horní a dolní věnec, boky a poličky. Tyto části jsou vždy z pravého a pevného borovicového dřeva. Za účelem snížení váhy nábytku z kolekce Hacienda, jsou dna v zásuvkách a zadní části nábytku na neviditelných místech, vyráběny z HDF desky, následně pak zadní části nábytku na viditelných místech jsou obložena.

Na charakter kolekce Hacienda má vliv mnoho vlastností. Některé z nich jsou vyráběny ručně a pokryty vrstvou rzi panty a úchyty, výběr odpovídajícího sukového dřeva, stylové a pevné horní a dolní věnce a zapadající barevné varianty nábytku.

Místní oděrky či suky jsou nedílnou součástí kolekce Hacienda. Mimo jiné právě ony tvoří její unikátní a neopakovatelný charakter. Díky nim si může být každý klient jist, že má ve svém domu jedinený a originální nábytek. Díky využití výše uvedených částí se podařilo vytvořit efekt zestárlého nábytku a zároveň nadčasového vzhledu. Nábytek z kolekce Hacienda je orientován pro klienty s vysokými nároky, oceňující řemeslo našich výborných tesařů.


Rozměry:


Uvedený rozměr je rozměr vnější včetně přesahů po bocích věnce.


 

Druhy zbarvení

Standardní barvy pro kolekci Hacienda je medový vosk. Voskování nábytku v libovolné barvě je zdarma. Ostatní barvy na výběr: surový nábytek -5% ceny, vosk – zdarma, ekolak bezbarvý/medový +20% ceny, ekolak bílý krycí +20% ceny, olejovosk +30% ceny, strukturizace + olejovosk +30% ceny. Příplatek za barvení židlí: vosk – zdarma, ekolak bezbarvý/medový +40% ceny, ekolak bílý krycí +50% ceny, olejovosk +60% ceny, strukturizace + olejovosk +70% ceny.

* Uvedený rozměr je vnější.

  • Šířka 120cm
  • Výška 193cm
  • Hloubka 66cm
Šatní skříň Hacienda, Dřevěná šatní skříň, Šatní voskované skříně, Rustikální šatní skříně, borovicové šatní skříně, Koloniální šatní skříně

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Pay with PayU

Koupit od výrobce

Newsletter

Blogy
Blog. Dřevěný nábytek - madeofwood.cz Blog. Nábytek z masivu - masivninabytek24.cz Blog. Encyklopedie dřeva - nabytekborovicovy.cz Blog. Dřevo technika - nabytekzmasivu24.cz Blog. Exkluzivní nábytek - voskovanynabytek.cz
kancelar@haciendanabytek.cz