Možnosti úhrady


V našem obchodě poskytujeme platbu 3 nejoblíbenějšími metodami:

  • rychlé platby platebními kartami nebo pomocí PayPal účtu,

  • platbu bankovním převodem,

  • platbu na dobírku (kurýrovi v době doručování zásilky).


1. Elektronické platby.

Všechny transakce prováděné v internetovém obchodu www.haciendanabytek.cz jsou 100% bezpečné. Během registrace nebo zasílání objednávky je spojení se stránkami šifrováno pomocí 256-bitového spojení SSL. Autentičnost stránek www.hacienda.pl potvrzuje certifikát Rapid SSL.

Elektronické platby jsou realizovány prostřednictvím PayPal. PayPal je nejbezpečnějším systémem obsluhy online plateb. Používání nejnovějších technologií a tvrdé podmínky používání systému zaručují, že je PayPal nejvíce uznávaným a nejlepším servisem platebních transakcí internetových obchodů.

PayPal je jednou z nejbezpečnějších platebních forem ve světě. Více než 10 leté zkušenosti v sektoru online plateb přináší pak důkladně zpracovanou ochranu osobních údajů. Není důležité, zda prodáváte, kupujete nebo předáváte finanční prostředky – Vaše finanční údaje (číslo účtu a karty) jsou u nás v bezpečí, protože jsou ukládány v šifrované formě na našich bezpečných servrech. Díky tomu je nemusíte zpřístupňovat osobě která obdrží finance nebo která zasílá platbu.

Za účelem zajištění ještě větší bezpečnosti, jsou všechny transakce monitorovány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu týmem specialistů z oblasti bezpečnosti. Jejich úkolem je identifikace podezřelých činností a chování a ochrana našich uživatelů před neautorizovanými transakcemi. Jestliže i krom naší preventivní činnosti Vaše transakce neprobíhá v souladu s očekáváním nebo jestliže máte jakékoli obavy týkající se Vaší online bezpečnosti, narušení typu phishing, můžete problém jednoduše nahlásit a získat potřebnou pomoc. Navíc jak prodávající tak kupující jsou zahrnuti do ochranného programu v souladu s ustanoveními uvedenými v našich podmínkách a Smlouvě s Uživatelem.pci-dssCertifikát PCI DSS

Certifikát potvrzuje, že PayPal splňuje všechny podmínky programů Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International's Account Information Security (AIS), MasterCard International's Site Data Protection (SDP), American Express Data Security Standards (DSS) a Discover Card's DISC.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) je světovým standardem zpracovaným finančními organizacemi za účelem ochrany osobních údajů vlastníků platebních karet a informací spojených s ochranou osobních údajů. Vytvořený standard PCI DSS odpovídá na potřeby organizací soustředících se na rozúčtování transakcí, a také zohledňje potřeby upevnění důvěry Klientů k realizaci plateb pomocí internetové sítě. V souladu s podmínkami platebních organizací, všechny organizace a firmy zpracovávající, procesující a zasílající údaje vlastníků platebních karet musí splňovat tvrdé bezpečnostní standardy PCI DSS. Paypal potvrzuje, že odpovídá podmínkám Visy, Mastercard, American Express a Discover.

rapidsslCertifikát Rapid SSL

Certifikát SSL s 256-bitovým kódováním, poskytující záruku nejvyššího standardu ověření identity majitele internetových stránek. Informace zasílány mezi uživatelem a serverem nejsou využívány nesprávnými osobami. Certifikát chrání před pokusy zneužití údajů a informací, na základě kterých by mohly nepovolané osoby provádět neoprávněné finanční transakce.2. Platba bankovním převodem

Osoby, které chtějí platit za zakoupené zboží bankovním převodem, zde tuto možnost také mají. Číslo účtu pro úhradu bude dostupné po zaslání objednávky ve shrnutí transakce.

3. Platba při odběru.

Osoby, které preferují maximální hladinu bezpečnosti transakce, bez zbytečného rizika, budou dozajista spokojeny z tohoto druhu provedení platby. Celou částku transakce je možné uhradit našemu kurýrovi v době dodání nábytku. Tato možnost dává šanci také ke kontrole a prohlédnutí dodaného nábytku ještě před provedením jakékoli platby. Srdečně Vám tuto formu úhrady doporučujeme. Abyste mohli využít této metody úhrady, prosíme Vás o kontakt s naším konsultantem za účelem dohody všech podbrobností.


Pay with PayU

Koupit od výrobce

Newsletter

Blogy
Blog. Dřevěný nábytek - madeofwood.cz Blog. Nábytek z masivu - masivninabytek24.cz Blog. Encyklopedie dřeva - nabytekborovicovy.cz Blog. Dřevo technika - nabytekzmasivu24.cz Blog. Exkluzivní nábytek - voskovanynabytek.cz
kancelar@haciendanabytek.cz