Všechen nábytek

Počet produktů: 123
Všechen nábytek


Mezi dřevěným nábytkem vyráběným v Polsku, se kolekce retro nábytku Hacienda může pochlubyt velkou důvěrou a oblíbeností mezi klienty. Nábytek Hacienda zestárlého vzhledu je vyráběn z borovicového dřeva a k jejich dokončení jsou využívány přírodní vosky na bázi včelího vosku nebo olejové vosky zajišťující delší životnost konečného produktu.

Široká barevná škála, živé a intenzivní barvy či stónované a klasické odstíny, právě toto je výhoda a zároveň silná stránka voskovaného nábytku z kolekce Hacienda. Aktuálně je stále oblíbenější nábytek dokončený bílým voskem nebo olejovým voskem a nábytek barvený do dvou odstínů (věnce v živých a kontrastních odstínech, avšak střed spíše mírný a střídmých odstínů).

Voskovaný nábytek Hacienda je charakteristický antickým vzhledem, připomínajícím koloniální nábytek kryjící v sobě stovky let historie. Odpovídající výběr tvrdého dřeva, staře vypadající panty a úchyty se známkou rzi, právě toto je krédo nábytku Hacienda. Všechny tyto kroky silně podtrhují styl a výjimečnou krásu této kolekce.

Voskovaný nábytek Hacienda může být rovněž strukturizovaný. Strukturizace nábytku je vrtání a tvoření drobných krovů a prohlubní na povrchu dřeva. Díky této technologii a použití odpovídajících vosků, které dodatečně zkrásní a podtrhují získanou struktuju, obdržíme produkt působící velmi intenzivně na své okolí. Zejména silnou strukturizací prochází nábytek starého vzhledu. Strukturizace je ruční prací. Klient ve výsledku obdrží výjimečný a originální produkt.

Více

  • 1
  • 2
  • 3
Pay with PayU

Koupit od výrobce

Newsletter

Blogy
Blog. Dřevěný nábytek - madeofwood.cz Blog. Nábytek z masivu - masivninabytek24.cz Blog. Encyklopedie dřeva - nabytekborovicovy.cz Blog. Dřevo technika - nabytekzmasivu24.cz Blog. Exkluzivní nábytek - voskovanynabytek.cz
kancelar@haciendanabytek.cz